توضیحات پروژه

کارخانه قیر دمیده پالایشگاه نفت آبادان

با ما تماس بگیرید

طراحی و نظارت بر اجرای ساخت کارخانه قیر دمیده پالایشگاه نفت آبادان

پروژه شامل طراحی و نظارت بر عملیات ساخت، اجرا و راه اندازی کارخانه بوده که در محوطه شرکت نفت پاسارگاد واقع در پالایشگاه آبادان احداث گردیده است.

ظرفیت تولید کارخانه معادل 15000 بشکه در روز قیر میباشد و این کارخانه در زمینی به مساحت تنها 2500 متر مربع طراحی و اجرا گردید.

این پروژه در 2 بخش  فاز طراحی و فاز نظارت بر اجرا پس از انجام تشریفات مناقصه به کارفرمایی شرکت نفت پاسارگاد آغاز و وارد مرحله طراحی گردید. فاز طراحی شامل کلیه موارد و اقدامات لازم اعم از تهیه، توزیع و اخذ تائید مدارک مهندسی مورد نیاز طبق لیست مدارک مهندسی منضم به پیمان و فاز نظارت بر اجرا شامل نظارت بر اجرای کلیه رویه ها و نقشه های تائید شده کارفرما در فاز طراحی، ارائه راهکار و بررسی و تائید فعالیتهای اجرایی و خدمات خرید مطابق طراحی پروژه می باشد که پس از آن عملیات اجرایی پروژه در مورخ تیرماه 1389 با انجام خاکبرداری و تخریب و تسطیح محوطه آغاز گردید. شركتهای پیمانکاری متعدد جهت اجراي بخش‌هاي مختلف پروژه شامل خاكبرداري، خاكريزي، ساخت و كوبش شمع‌هاي بتني، اجراي سازه‌هاي بتني، ابنيه و اسكلت فلزي و پایپینگ و نصب تجهیزات به كار گرفته شده‌اند که جملگی تحت نظارت مهندسین مقیم این شرکت در پروژه فعالیت داشتند.

جزئیات پروژه

کارفرمای اصلی:

شركت نفت پاسارگاد

کارفرما:

شرکت مهندسین مشاور بینا

تاریخ شروع کار:

اسفند ماه 1388

تاریخ پایان کار:

اسفند ماه 1388

نوع قرارداد:

مهندسی پایه و تفصیلی، نظارت بر اجرا

حجم کار مشاور:

72000 نفر ساعت مهندسی/ 150 نفرماه نظارت کارگاهی